1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Ünlü oyuncu 'Aziz' dizisinin kadrosuna katıldı
Ünlü oyuncu 'Aziz' dizisinin kadrosuna katıldı

Ünlü oyuncu 'Aziz' dizisinin kadrosuna katıldı

Geçen sezon ekranlarda fırtınalar estiren 'Aziz' dizisinin merakla beklenen yeni sezonuna ilişkin ilk gelişme ortaya çıktı.

A+A-

Geçtiğimiz sezon başrollerinde Murat Yıldırım, Simay Barlas ve Damla Sönmez'in yer aldığı dizinin kadrosuna ünlü bir kadın oyuncu dahil oldu.

Show TV’nin sevilen dizisi “Aziz”in yeni sezonu heyecanla bekleniyor. Yeni sezonda birçok değişiklik olacağı ve ekibe yeni oyuncuların katılacağı bilinirken dizinin şimdiden bir kadın oyuncu ile anlaşma sağladığı öğrenildi.

Tv100'den Birsen Altuntaş'ın haberine göre; son olarak Kırmızı Oda, ardından da “Hayaller ve Hayatlar” adlı dijital dizide seyirci karşısına çıkan Melisa Aslı Pamuk, “Aziz”in yeni sezonunda ekibe dahil oldu. Oyuncunun canlandıracağı karakter henüz bilinmiyor.

Aziz dizisi oyuncuları


Dizide; Murat Yıldırım, Damla Sönmez, Simay Barlas, Ahmet Mümtaz Taylan, Fırat Tanış, Güven Murat Akpınar, Eren Hacısalihoğlu, Suzan Kardeş, Ayten Soykök, Elif Sönmez ve Füsun Demirel ve Meral Çetinkaya, Cenan Çamyurdu, Baran Akbulut, Haydar Köyel, Berkay Akın, Mehmet Avdan, Özgür Onan, İmren Şengel gibi isimler yer alıyor.

Önceki ve Sonraki Haberler