1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Müge Anlı'dan mutlu haber
Müge Anlı'dan mutlu haber

Müge Anlı'dan mutlu haber

ATV ekranlarında yayınlanan "Müge Anlı ile Tatlı Sert" programını sunan Müge Anlı, canlı yayında evleneceğini açıkladı.

A+A-

En çok izlenen programlardan biri olan Müge Anlı ile Tatlı Sert programının sunucusu Müge Anlı, hayranlarına müjdeli haberi verdi. Bu haberi ilk ağızdan duymanızı istedim diyen Anlı, İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü'nde devlet memuru olan Şinasi Yüzbaşıoğlu ile dünya evine girecek.

 

İLK SİZ DUYUN İSTEDİM

 

Yaz gelini olmaya hazırlanan başarılı sunucu, "İlk siz duyun istedim, evlenmeye karar verdim" diye konuştu.

 

Anlı, "Hakkımda yalan yanlış haberler çıkıyor. Ben önemsemiyorum. Bu haberi ilk ağızdan duymanızı istedim. Evlenmeye karar verdim. Müstakbel damadınızı adı da Şinasi Yüzbaşıoğlu. Kendisi devlet memuru. Çok da saygı duyduğum bir mesleği var. Bu kararıma saygı duyarak mutluluğum için dua edeceğinize eminim. Darısı evlenmek isteyen tüm bekarların başına İnşallah önümüzdeki sezon evli bir kadın olarak karşınıza çıkmayı umut ediyorum. Çok kısa bir süre içinde karar verdim ama bu süreçte dedikodusunu yapmayan dostlarıma teşekkür ederim. Bu kararı kendim açıklamak istedim" dedi.

 

 

Açıklamasından sonra stüdyo, Anlı'yı ayakta alkışladı ve mutluluklar diledi.

 

Müge Anlı, 1993 yılında gazeteci Burhan Akdağ ile evlendi. Çiftin 15 yıl süren evlilikleri 2008 yılında sona erdi. Müge Anlı'nın evliliğinden 2002 doğumlu Lidya Müge ismini verdiği bir kızı var.

Önceki ve Sonraki Haberler