1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Mart ayında boşanan Petek Dinçöz, nişanlandı
Mart ayında boşanan Petek Dinçöz, nişanlandı

Mart ayında boşanan Petek Dinçöz, nişanlandı

Mart ayında 8 yıllık eşi Serkan Kodaloğlu ile boşanmasının ardından yurt dışına taşınan şarkıcı Petek Dinçöz, sosyal medya hesabından Nida Büyükbayraktar ile nişanlandığını açıkladı.

A+A-

Petek Dinçöz, 2014 yılında iş insanı Serkan Kodaloğlu ile evlendikten sonra şarkıcılık kariyerine ara vermişti. Kodaloğlu ile Mart ayında boşanmaya karar vererek 8 yıllık evliliğini sonlandıran Dinçöz, Miami'ye taşınmıştı.

"Rabbim bizi birbirimizden ayırmasın"


Oğluyla Miami'ye taşındıktan sonra gözlerden uzak bir hayat yaşamayı tercih eden Petek Dinçöz, Nida Büyükbayraktar ile aşk yaşamaya başladı. Özel hayatıyla ilgili bu zamana kadar hiç paylaşım yapmayan ünlü isim, Instagram hesabından nişan yüzükleriyle bir fotoğraf paylaşarak "Mutlu bir yuva kurmak için attığımız ilk adımımız hayırlı olsun, Rabbim bizi birbirimizden hiç ayırmasın" notunu düştü.


 

8 yıllık evlilik tek celsede bitmişti


2014 yılında evlendiği bir çocuğunun babası Serkan Kodaloğlu ile mart ayında tek celsede boşanan Petek Dinçöz, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda "Serkan Kodaloğlu ile 2014 yılından beri devam eden evliliğimizi karşılıklı saygı çerçevesinde anlaşmalı olarak bitirme kararı aldık. Oğlumuz İrfan Aslan Kodaloğlu için her zaman anne-baba ilişkimiz devam edecek. Sürece ve yaşananlara saygı duyulması dileğiyle" demişti. Ünlü isim, duruşmadan hemen sonra oğluyla Miami'ye taşınarak hayatına orada devam etme kararı almıştı.

Önceki ve Sonraki Haberler