1. HABERLER

  2. MAGAZİN

  3. Esra Ezmeci'den ifşa
Esra Ezmeci'den ifşa

Esra Ezmeci'den ifşa

Kocasının iğrenç alışkanlığını Esra Ezmeci'de ifşa etti! Eve gelen kadınlara bakın ne yapıyormuş?

A+A-

Sosyal medyadan ilişki uzmanlığı yapan Psikolog Esra Ezmeci'ye şoke eden bir itiraf geldi. Kendisine gelen soru ve itirafları Instagram hesabından yayınlayan Ezmeci, kadın takipçisi tarafından gelen bir itirafı herkesi şoke etti. Eve misafir olarak gelen kadınlara bakın kocası neler yapıyormuş?

Enteresan soru ve itiraflara yer veren ünlü Psikolog Esra Ezmeci, yazdığı kitaplar ve sosyal medyadaki önerileriyle ilişkiler üzerine yorumlar vermeye devam ediyor. Televizyon ekranlarında sıkça gördüğümüz Ezmeci vaktinin büyük çoğunluğunu kendisine gelen soruları yanıtlayarak geçiriyor. Çok fazla mesaj aldığını belirten Ezmeci, bazı sorular karşısında şaşkınlığını gizleyemiyor. Bunlardan biri de bir kadın takipçisinden gelen eş itirafı.

ESRA EZMECİ'DEN 'YOK ARTIK' DEDİRTEN PAYLAŞIM


Araları açılan yada eşlerin ilginç yönlerini yazan takipçileri Ezmeci'de yardım istiyor. Kimileri eşleriyle yaşadığı kötü süreci paylaşırken kimilerinden ise enteresan itiraflar geliyor. Takipçilerinin çoğunluğunun kadınlardan oluştuğu Esra Ezmeci, genelde eşlerin arasını düzeltmesi için çapalama ve tuzlama yöntemlerini öneriyor.

 

KOCASININ İĞRENÇ ALIŞKANLIĞINI İTİRAF ETTİ


Her defasında akıllara durgunluk veren paylaşımlarla gündemden düşmeyen Ezmeci'ye bu defa 'Yok artık' dedirten bir itiraf geldi. Bir kadın takipçisi eşinin evine gelen kadın misafirlere yaptıklarını paylaşınca sosyal medya yıkıldı. Kadın takipçi Ezmeci'ye, "Kocam, kadın komşular gidince onların yerlerini koklayıp öpüyor" itirafını yaptı. Bunun karşılığında ise Ezmeci'den fetişizm yorumu geldi. Ezmeci, kadın takipçisinin bu sorusuna karşı "Bu bir tür fetişistik ya da takıntısal bir durum" yanıtını verdi.


İşte herkesi şaşkınlığa uğratan o itiraf
 

Ünlü psikoloğa her gün bu tarz binlerce mesaj gönderiliyor. Kendisine gelen mesajları soğukkanlılıkla cevaplayan Ezmeci sosyal medya hesabından yayınlıyor. Ezmeci, İlişki uzmanlığının yanı sıra önümüzdeki günlerde kullanıma açılacak olan bir çöpçatanlık uygulaması üzerinde de araştırmalar yaptığını söyledi.

Önceki ve Sonraki Haberler