1. HABERLER

  2. SPOR

  3. Ertuğrul Doğan'dan Abdullah Avcı İddialarına Yanıt!
Ertuğrul Doğan'dan Abdullah Avcı İddialarına Yanıt!

Ertuğrul Doğan'dan Abdullah Avcı İddialarına Yanıt!

Trabzonspor başkan adayı Ertuğrul Doğan, teknik direktör Abdullah Avcı'nın geri döneceğine dair ortaya atılan iddialara açıklık getirdi.

A+A-

Trabzonspor’da hafta sonu gerçekleşecek genel kurulda tek aday olarak yer alacak olan Ertuğrul Doğan, gündeme dair açıklamalarda bulundu.

Ertuğrul Doğan, geçtiğimiz günlerde takımdan ayrılan teknik direktör Abdullah Avcı’nın yeniden bordo-mavili takıma döneceğine dair söylentilere, “Ne Abdullah Avcı’nın böyle bir düşüncesi, talebi var, ne de yönetimin böyle bir düşüncesi var. Şu anda genel kurula kadar Orhan Ak ile devam ediyoruz. Yönetim kurulu henüz seçilmedi. Kongreden sonra yönetim kurulu kısa süre içinde yeni antrenörün kim olacağına karar verecek. Hoca konusunda tüm arkadaşların görüşlerini dinleyeceğiz, aramızda tartışacağız. Trabzonspor için en doğru kararı vereceğiz” yanıtını verdi.

Doğan, Trabzonspor’un kadro maliyetini düşüreceklerini vurgulayarak “Şu anda kadro maliyeti 37-38 milyon Euro. Bu maliyeti 25 milyon Euro seviyesine düşürmeyi hedefliyoruz” ifadelerini kullandı.

“GÜNDE EN AZ 10 SAAT SPONSORLARLA GÖRÜŞÜYORUM”


Doğan, Trabzonspor’un yaşadığı ekonomik zorluğun üstesinden gelecek kaynakları oluşturma potansiyeline sahip olduğunun altını çizerek, şunları kaydetti:

“ALTYAPIYI YENİDEN ŞEKİLLENDİRİYORUZ”

 

Önceki ve Sonraki Haberler